Záhradná architektúra a realizácie záhrad

Ukončujete novostavbu či rekonštrukciu domu, chaty alebo chalupy? Ostáva už len jediné: dokončiť záhradu! Poznáme ten pocit.


Od predstavy k realite

Vďaka našim bohatým skúsenostiam Vám dokážeme poskytnúť komplexnú realizáciu záhrad od terénnej úpravy, cez trávnik s automatickým závlahovým systémom, záhony kvetov a trvaliek, až po okrasné a ovocné stromy a kry. Zabezpečíme pre Vás montáž vyvýšených záhonov, terasy, záhradného domčeka, detského ihriska, skleníka, ale aj vytvorenie skalky, kúpacieho jazierka, záhradného bazénu, koreňovej čističky, či vysadenie ovocného sadu alebo lesoparku. Do Vašej záhrady vnesieme hru svetla a tieňa, priestor otvoríme, prevzdušníme a presvetlíme bez straty súkromia. Záleží nám, ako sa vo svojej záhrade budete cítiť.


Cieľ návrhu a realizácie záhrady

Vhodne navrhnutá a vytvorená záhrada je rozšírením Vašej obývačky, vnáša do Vášho života harmóniu s prírodným prostredím. Realizácia okrasnej záhrady je proces, v ktorom nadobúda Vaša záhrada pomocou farieb, tvarov a vôní vytúžené vlastnosti. Ako Vaša záhrada bude vyzerať, nám pomáhajú určiť faktory prostredia, ako orientácia voči slnku, vlastnosti pôdy, členitosť terénu a najmä Vaše predstavy. V krátkom čase Vám vytvoríme záhradu s ohľadom na Vaše potreby, k Vašej spokojnosti a pre Vaše potešenie. Výsledkom je súhra medzi Vaším bývaním a odpočinkom na záhrade.


Ako na to?

Dohodnite si s nami termín obhliadky, na ktorom si s Vami prejdeme potrebné detaily. Prekonzultujeme si s Vami predstavy a možné riešenia. Následne vypracujeme návrh realizácie Vašej záhrady a cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky si s Vami dohodneme termín samotnej realizácie. Po jej ukončení Vám záhradu odovzdáme aj s pokynmi starostlivosti a údržby.


Cena realizácie záhrady

Nie je možné stanoviť tabuľkový cenník všetkých položiek, nakoľko sa jedná vždy o riešenie na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Cena realizácie sa stanovuje prostredníctvom cenovej ponuky po obhliadke. Cenovú ponuku vypracovávame vždy na mieru danej realizácie. Niektoré vybrané položky nájdete v cenníku. Tešíme sa na spoluprácu a pozývame Vás pozrieť si čosi z našich predchádzajúcich prác v odseku referencie.Kompletný cenník záhradníckych služieb
Naše realizácie s môžete pozrieť v odesku referenecie.